Selaimesi on vanhentunut!

Päivitä selaimesi tarkastellaksesi tätä verkkosivua kunnolla. Päivitä selaimeni nyt.

×

Kohteet latauskansiossasi

Latauskansio on tyhjä
kohde(tta) latauskansiossa

!

Industry leading support

Belimo

  BELIMO Finland Oy

 
Robert Huberin tie 16 C
01510 Vantaa
Finland
Puhelin:
+358 207 639 500
Sähköposti:
info@belimo.fi
Sähköposti:
tekninen@belimo.fi
Verkkosivu:
http://www.belimo.fi

Hallinto & Talous

Tero Mehtälä

Toimitusjohtaja / Tekninen myynti, anturit BELIMO Finland Oy
Puhelin:
+358 207 639 511
Sähköposti:
tero.mehtala@belimo.fi

Leena Holmstedt

Talous ja hallinto BELIMO Finland Oy
Puhelin:
+358 207 639 503
Sähköposti:
leena.holmstedt@belimo.fi

Myynti

Anssi Sutinen

Tekninen myynti BELIMO Finland Oy
Puhelin:
+358 207 639 508
Sähköposti:
anssi.sutinen@belimo.fi

Ulla Nybergh

Tekninen myynti, ilma BELIMO Finland Oy
Puhelin:
+358 207 639 505
Sähköposti:
ulla.nybergh@belimo.fi

Petri Pajala

Tekninen myynti, vesi BELIMO Finland Oy
Puhelin:
+358 207 639 504
Sähköposti:
petri.pajala@belimo.fi

Martti Maununen

Tekninen myynti, vesi BELIMO Finland Oy
Puhelin:
+358 207 639 512
Sähköposti:
martti.maununen@belimo.fi

Jarkko Nygård

Tekninen myynti, ilma BELIMO Finland Oy
Puhelin:
+358 207 639 515
Sähköposti:
jarkko.nygard@belimo.fi

LVI-sovellukset & Koulutus

Mikko Laamanen

LVI-sovellusasiantuntija BELIMO Finland Oy
Puhelin:
+358 103 117 101
Sähköposti:
mikko.laamanen@belimo.fi

Asiakaspalvelu & Tilaukset

Noora Saariniemi

Asiakaspalvelu ja tilauskäsittely BELIMO Finland Oy
Puhelin:
+358 207 639 506
Sähköposti:
noora.saariniemi@belimo.fi

Minna Turunen

Asiakaspalvelu, tilauskäsittely, logistiikka ja markkinointi BELIMO Finland Oy
Puhelin:
+358 207 639 507
Sähköposti:
minna.turunen@belimo.fi

Varasto & Noudot

Teemo Oksanen

Varastotyöntekijä BELIMO Finland Oy
Puhelin:
+358 207 639 510
Sähköposti:
teemu.oksanen@belimo.fi

Stéphane Morencé

Varastotyöntekijä BELIMO Finland Oy
Puhelin:
+358 207 639 509
Sähköposti:
stephane.morence@belimo.fi