Din webbläsare stöds inte!

Uppdatera din webbläsare för att webbplatsen ska visas korrekt. Uppdatera min webbläsare nu

×

Objekt i din nedladdningsmapp

Nedladdningsmappen är tom
objekt i nedladdningsmappen

!

Branschledande support

Belimo

  BELIMO Finland Oy

 
Robert Huberin tie 16 C
01510 Vantaa
Finland
Tel:
+358 207 639 500
E-post:
info@belimo.fi
E-post:
tekninen@belimo.fi
Webbplats:
http://www.belimo.fi

Administration & Finans

Tero Mehtälä

Verkställande Direktör / Teknisk försäljning, givare BELIMO Finland Oy
Tel:
+358 207 639 511
E-post:
tero.mehtala@belimo.fi

Leena Holmstedt

Finans och administration BELIMO Finland Oy
Tel:
+358 207 639 503
E-post:
leena.holmstedt@belimo.fi

Försäljning

Anssi Sutinen

Teknisk försäljning BELIMO Finland Oy
Tel:
+358 207 639 508
E-post:
anssi.sutinen@belimo.fi

Ulla Nybergh

Teknisk försäljning, luft BELIMO Finland Oy
Tel:
+358 207 639 505
E-post:
ulla.nybergh@belimo.fi

Petri Pajala

Teknisk försäljning, vatten BELIMO Finland Oy
Tel:
+358 207 639 504
E-post:
petri.pajala@belimo.fi

Martti Maununen

Teknisk försäljning, vatten BELIMO Finland Oy
Tel:
+358 207 639 512
E-post:
martti.maununen@belimo.fi

Jarkko Nygård

Teknisk försäljning, luft BELIMO Finland Oy
Tel:
+358 207 639 515
E-post:
jarkko.nygard@belimo.fi

VVS Applikationer & Skolning

Mikko Laamanen

Regional Application Consultant BELIMO Finland Oy
Tel:
+358 103 117 101
E-post:
mikko.laamanen@belimo.fi

Kundtjänst & Beställningar

Noora Saariniemi

Kundtjänst och beställningar BELIMO Finland Oy
Tel:
+358 207 639 506
E-post:
noora.saariniemi@belimo.fi

Minna Turunen

Kundtjänst, beställningar, logistik, marknadsföring BELIMO Finland Oy
Tel:
+358 207 639 507
E-post:
minna.turunen@belimo.fi

Lager & Avhämtning

Teemu Oksanen

Lagerarbetare BELIMO Finland Oy
Tel:
+358 207 639 510
E-post:
teemu.oksanen@belimo.fi

Stéphane Morencé

Lagerarbetare BELIMO Finland Oy
Tel:
+358 207 639 509
E-post:
stephane.morence@belimo.fi